Cobra8 Salaris Basis (SAAS) - (Utrecht)
Je raakt vertrouwd met de navigatie en basisbegrippen van Cobra. Je krijgt inzicht in de mogelijkheden van Cobra Salaris en je kunt een volledige salarisproductie verwerken in een ingerichte salarisadministratie.

Praktische info
€ 568
Doel
Je raakt vertrouwd met de navigatie en basisbegrippen van Cobra. Je krijgt inzicht in de mogelijkheden van Cobra Salaris en je kunt een volledige salarisproductie verwerken in een ingerichte salarisadministratie.
Doelgroep
Je bent een nieuwe gebruiker van Cobra Salaris of je bent als salarisadministrateur verantwoordelijk voor de juiste verwerking van de salarisadministratie. Deze cursus is ook interessant voor degenen die goed inzicht willen krijgen in de mogelijkheden van Cobra Salaris.
Met deze training kan aanspraak worden gemaakt op NIRPA PE-punten: 90 punten in de categorie Scholing & Vaardigheden.
Aanpak
Je hebt inhoudelijk kennis van de salarisadministratie en inzicht in het voeren hiervan.
Programma
Navigeren
- Inloggen, accountinstellingen, tegels, modules, taken, selector
- Filteren, zoeken, selecteren, vastpinnen
Mutaties
- Verwerken van maandelijkse mutaties voor instroom, doorstroom en uitstroom
- Terugwerkende kracht correcties maken (TWK)
- Proforma’s maken
Loonopdracht
- Salarisproductie uitvoeren: verwerken, betalen, journaliseren en aangeven
- Status loonopdracht bewaken met de monitor
- Loonstroken vrijgeven aan medewerkers
Algemeen
- Afhandelen van taken:
- Workflows afhandelen in Mijn Taken
- Afhandelen van meldingen:
- Afhandelen van meldingen en signalen in Vandaag
- Overzichten
- Genereren van standaard overzichten
Praktische informatie
Startdata en locatie(s)
- dinsdag 6 juni 2023 09:30 tot 16:30Space to Create, Stationsplein 90 - 3511 ED Utrecht
Prijs
€ 568 Prijzen exclusief btw.Info
Op maat van uw bedrijf?
Vraag een offerteGeen datum beschikbaar?
Geef ons jouw interesse door indien er geen datum beschikbaar is, de geplande datum voor je niet past en/of deze sessie volzet is. Van zodra een vijftal personen ingeschreven zijn op de interesselijst stellen wij jou een nieuwe datum voor. Jouw inschrijving op de interesselijst is kosteloos en zonder enige verplichting.
Trainers
Gwendoline Kielman

Annemieke Missler
Mijn naam is Annemieke Missler en ik ben sinds juli 2015 werkzaam bij SD Worx. Ik heb verschillende afdelingen doorlopen en sinds april 2019 ben ik werkzaam als Senior payroll consultant. Ik heb al zo’n 20 jaar ervaring als salarisadministrateur en ben voornamelijk in de transportwereld werkzaam geweest, voordat ik de overstap maakte naar SD Worx. Ik houd me binnen SD Worx bezig met alle voorkomende werkzaamheden. Dat betekent dat ik de ene dag bezig ben om wat dingen uit te zoeken voor een klant, de andere dag een nieuwe klant aan het ondersteunen ben met de inrichting, of mutaties aan het invoeren voor de salarisverwerking van de volgende klant. Ook kun je bij mij terecht om eens door de processen met betrekking tot de salarisadministratie te lopen, om te kijken of alles goed is ingericht, of dat er stappen zijn in het proces die op een efficiëntere wijze gedaan kunnen worden. Daarnaast vindt ik het leuk om trainingen te geven, of wat specifieke uitleg van het systeem, waardoor er optimaal gebruik van gemaakt kan worden. Om te ontspannen lees ik graag een boek, ga samen met mijn man een lekker stuk lopen met onze hond, of ga op pad met onze kleinzoon.