Cobra Beheer 1 - (Webinar)
Na de cursus kun je:
- Goedkeurprocessen inrichten
- Inloggegevens versturen
- Gebruikersprofielen met autorisatie inrichten en onderhouden
- HR dossier met bewaartermijn inrichten
- Meldingen en signaleringen aan gebruikers versturen


Praktische info
€ 553
Doel
Na de cursus kun je:
- Goedkeurprocessen inrichten
- Inloggegevens versturen
- Gebruikersprofielen met autorisatie inrichten en onderhouden
- HR dossier met bewaartermijn inrichten
- Meldingen en signaleringen aan gebruikers versturen
Doelgroep
Je bent verantwoordelijk voor het functionele applicatiebeheer van Cobra HRM & Salaris.
Met deze training kan aanspraak worden gemaakt op NIRPA PE-punten: 90 punten in de categorie Scholing & Vaardigheden.
Aanpak
Je hebt de cursus Cobra HRM - en/of de cursus Cobra-Salaris basis gevolgd. Daarnaast heb je bij voorkeur al enige praktijkervaring ongedaan met het werken met Cobra.
Programma
Applicatiebeheer
- Functioneel en technisch applicatiebeheer
Introductie
- Inloggen
- Accountinstellingen, tegels, modules, taken, selector
- Filteren, zoeken, selecteren, vastpinnen
- Licenties en rollen
- Cobra App
Tabelbeheer
- Toevoegen van gegevens in tabelbeheer
- Rooster aanmaken
Workflow beheer
- Inrichten workflows voor het uitvoeren van processen
- Rekeningnummer wijzigen workflow inrichten
- Declaratie workflow inrichten
Gebruikers
- Gebruikers beheren, inloggegevens verstrekken
Praktische informatie
Startdata en locatie(s)
- dinsdag 23 mei 2023 09:30 tot 16:30Online - Teams
- dinsdag 5 september 2023 09:30 tot 16:30Online - Teams
Prijs
€ 553 Prijzen exclusief btw.Info
Op maat van uw bedrijf?
Vraag een offerteGeen datum beschikbaar?
Geef ons jouw interesse door indien er geen datum beschikbaar is, de geplande datum voor je niet past en/of deze sessie volzet is. Van zodra een vijftal personen ingeschreven zijn op de interesselijst stellen wij jou een nieuwe datum voor. Jouw inschrijving op de interesselijst is kosteloos en zonder enige verplichting.
Trainers

Mirjam Verhoeven
Voordat ik in mei 2012 de overstap maakt naar de functie van HR Consultant bij SD Worx ben ik een aantal jaren, bij voornamelijk grote Retail organisaties, in verschillende HR functies werkzaam geweest. Deze functies varieerde van uitvoerend HR medewerker tot interim HR manager. Tijdens deze periode heb ik de opleiding HBO Bachelor Personeelsmanagement gevolgd en afgerond met als specialisatie bedrijfspsychologie en coaching. Mijn ervaringen uit de praktijk komen goed van pas in mijn functie als Senior HR Consultant. Ik weet waar de klant het over heeft en kan daardoor makkelijk de vertaalslag maken op welke wijze de HR processen, met behulp van ons systeem, ondersteund en geoptimaliseerd kunnen worden zodat deze efficiënter verlopen. Hierdoor kan de rol van de HR medewerker worden omgezet van een uitvoerende naar een controlerende en adviserende rol. Het contact met de verschillende klanten, hen adviseren bij HR vraagstukken en het samen zoeken naar de best mogelijk oplossingen maken dat geen dag hetzelfde is en geven mij plezier, voldoening en uitdaging in mijn werk! Alsmede het kunnen overdragen van mijn ruim opgedane kennis en ervaring, door middel van het geven van trainingen aan klanten en het ondersteunen van mijn collega’s. In mijn vrije tijd houd ik ervan om uitstapjes te maken of juist lekker op de bank een film of serie te kijken en ik kan erg genieten van een gezellig borrelmiddagje met familie of vrienden.

Doris van Riel
Vandaag de dag ben ik HR consultant voor SD Worx en geef ik trainingen, start-ups, upgrades, brainstorms en andere zaken met betrekking tot Cobra en HRM. Voordat ik deze rol mocht vervullen, was ik Support medewerker voor Cobra HR en Beheer. Hierdoor ken ik de software inside-out en uiteraard de meest gestelde vragen vanuit de klanten. In mijn vrije tijd ben ik sportief bezig en doe ik graag leuke dingen met familie en vrienden.